Seznam absolventů

Absolventi 2007/2008

Magisterský studijní program

1.Bartošíková Petra
2.Bartozelová Silvie
3.Brychta Tomáš
4.Burová Zuzana
5.Davidová Kateřina
6.Dostálová Lucie
7.Fišerová Gabriela
8.Fišerová Veronika
9.Havelková Sylva
10.Hofbauerová Kateřina
11.Jandásek Tomáš Ing.
12.Jenčová Michaela
13.Koubíková Tereza
14.Kovář Jan
15.Kubíčková Iva
16.Kubrychtová Eva
17.Macháček Miroslav
18.Machálková Markéta
19.Maňáková Silvie
20.Matalová Radka
21.Mikulíková Jana
22.Míša Václav
23.Navrátilová Anna
24.Packová Iva
25.Pospíšilová Kateřina
26.Pouzarová Veronika, roz. Bicková
27.Přibylová Silvie
28.Slaninová Andrea
29.Soukupová Ivana
30.Spišáková Alena
31.Strejčková Lucie
32.Šanová Klára
33.Šašková Eva
34.Šerý Radek
35.Šestáková Beata
36.Ševčíková Martina
37.Škarpichová Lucie
38.Talašová Helena
39.Vávrová Hana
40.Vítková Jana

Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie

Prezenční forma
1.Bílková Hana
2.Bittnerová Lucie
3.Bobková Hana
4.Burešová Kateřina
5.Čurdová Martina
6.Doseděl Libor
7.Drápelová Jana
8.Dušková Lucie
9.Dvořáková Andrea
10.Effenbergová Milada
11.Franková Kateřina
12.Gajdová Lenka
13.Graclíková Petra
14.Gregorová Lucie
15.Haluzíková Tereza
16.Hrádek Kamil
17.Huňady Lukáš
18.Chromcová Lucie
19.Chroncová Jana
20.Janštová Bohdana
21.Jírová Alice
22.Jonášová Veronika
23.Kolářová Michaela
24.Kostelníková Darina
25.Krábková Jana
26.Křížková Lenka
27.Kubelková Zuzana
28.Langová Miroslava
29.Levá Michaela
30.Lukačková Tereza
31.Materna David
32.Matyášová Pavlína
33.Mičolová Ludmila
34.Michalcová Tereza
35.Navrátil Lukáš
36.Němečková Monika
37.Novoměstská Lucie
38.Odehnalová Ludmila
39.Ondráček Karel
40.Osičková Jitka
41.Osičková Michaela
42.Petrjánošová Martina
43.Picková Kateřina
44.Pokorná Jindra
45.Polách Martin
46.Procházková Jana
47.Remešová Alena
48.Schandlová Lucie
49.Schoppiková Petra
50.Skočková Alena
51.Strážnická Adéla
52.Strejčková Pavla
53.Stulírová Monika
54.Stupková Monika
55.Syslová Marie
56.Šíblová Martina
57.Šmahajová Petra
58.Šmídová Eva
59.Štarha Milan
60.Švecová Anděla
61.Talandová Michaela
62.Tomanová Barbara
63.Trávníčková Dana
64.Uhrová Irena
65.Vařeková Pavla
66.Vlášek Václav
67.Vyskočilová Martina
68.Zapletalová Michaela
69.Zelená Markéta
70.Žďárská Eva


Kombinovaná forma
1.Andresová Dana
2.Bodnárová Gabriela
3.Fukarová Miloslava
4.Hladíková Lenka
5.Hýža Jiří
6.Chudobová Lucie
7.Klimša Pavel
8.Knotková Tatiana
9.Kupka František
10.Mikulášková Jitka
11.Pospíšilová Alena
12.Rozkopal Vojtěch
13.Říhová Václava
14.Spěváková Libuše
15.Stavělová Hana
16.Suchánková Iva
17.Šemeláková Slavka
18.Štěpánová Ingrid
19.Tesaříková Martina
20.Vaňkovský Michal
21.Vavříková Jana
22.Vostrejšová Silvie
23.Zahradníková Eva

Navazující magisterský studijní program

1.Brabencová Eliška, Bc.
2.Bucková Lucie, Bc.
3.Damková Veronika, Bc.
4.Doušková Klára, Bc.
5.Dufková Silvie, Bc.
6.Ficnarová Hana, Bc
7.Hejtmánková Daniela, Bc.
8.Holemářová Tereza, Bc.
9.Hrabčáková Petra, Bc.
10.Hudečková Petra, Bc.
11.Husová Michaela, Bc.
12.Chromiaková Lenka, Bc.
13.Kačmařová Vendula, Bc.
14.Kaláčková Petra, Bc.
15.Klepáčová Alena, Bc.
16.Konečná Eva, Bc.
17.Krejčová Pavla, Bc.
18.Křivák Jakub, Bc.
19.Kubánková Klára, Bc.
20.Kuchař Václav, Bc.
21.Lindovská Eva, Bc.
22.Lipertová Monika, Bc.
23.Malá Lucie, Bc.
24.Mlčochová Jiřina, Bc.
25.Mondeková Ivana, Bc.
26.Navrátilová Svatava, Bc.
27.Nerádová Eva, Bc.
28.Neumayerová Helena, Bc.
29.Nováková Petra, Bc.
30.Padalíková Ladislava, Bc.
31.Pleskačová Hana, Bc.
32.Plhalová Lucie, Bc.
33.Poláková Veronika, Bc.
34.Pompová Kateřina, Bc.
35.Ptáčková Jana, Bc.
36.Riebauerová Jana, Bc.
37.Satková Zuzana, Bc.
38.Slonek Zdeněk, Bc.
39.Snášel Petr, Bc.
40.Staňková Lenka, Bc.
41.Strejček Jan, Bc.
42.Škaroupka Lukáš, Bc.
43.Škulová Pavla, Bc.
44.Tataranová Iva, Bc.
45.Urbanová Světlana, Bc.
46.Václavíková Veronika, Bc.
47.Velebová Darina, Bc.
48.Verbíková Veronika, Bc.
49.Vozková Lenka, Bc.
50.Žák Vojtěch, Bc.

Doktorský studijní program

1.MVDr. Pavel Bělobrádek
2.Ing. Jana Blahová
3.Ing. Gabriela Bořilová
4.Ing. Ivo Černoch
5.Ing. František Ježek
6.Ing. Janka Kasalová
7.Ing. Sylva Karpíšková
8.MVDr. Zbyněk Klouda
9.MVDr. Renata Lorencová
10.Ing. Blanka Macharáčková
11.MVDr. Přemysl Mikula
12.MVDr. Leona Nepejchalová
13.Mgr. Radka Přibylová
14.MVDr. Lukáš Reček
15.Ing. Alena Saláková
16.MVDr. Iveta Slatinská
17.MVDr. Mária Slepičková
18.Ing. Michaela Stoupalová
19.MVDr. Irena Svobodová
20.MVDr. Jiří Váhala
21.Ing. Veronika Válková
22.Mgr. Maria Vass
23.MVDr. Kateřina Vostatková
24.MVDr. Monika Zouharová