Seznam absolventů

Absolventi 2008/2009

Magisterský studijní program

1.Binderová Zuzana
2.Borovička Vladimír
3.Bubnová Michaela
4.Čechová Eva
5.Čiháková Klára
6.Čižmarová Jana
7.Danylevska Anna
8.Dudová Jana
9.Dufková Lucie
10.Galášová Markéta
11.Hejda Jiří
12.Hekrlová Alena
13.Hnízdilová Iva
14.Hořejší Hana
15.Ištoková Ivana
16.Jámbor Márk
17.Kamarád Michal
18.Kochová Laura
19.Kopuncová Monika
20.Králíková Romana
21.Krejčová Ludmila
22.Lapešová Monika
23.Machynková Veronika
24.Meluzínová Tereza
25.Palátová Jana
26.Paukeová Ivana
27.Popelka Marek
28.Pospíchalová Jana
29.Reková Michaela
30.Rozlozsniková Mariana
31.Schoř Jan
32.Staňurová Lenka
33.Steinhauserová Pavla
34.Šebáková Zdeňka
35.Štíchová Eliška
36.Tomečková Jana
37.Uhlířová Petra
38.Vakarčuková Olga
39.Viletová Ivana
40.Vrubel Jiří
41.Vyvialová Eva
42.Bergr Dušan
43.Krausová Kateřina
44.Holý Petr
45.Procházka Dušan

Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie

Prezenční forma
1.Ambrož Petr
2.Bačová Klára
3.Čáslavková Petra
4.Černá Petra
5.Daňová Kateřina
6.Dibďáková Kateřina
7.Dvořáková Dana
8.Dvořáková Hana
9.Felixová Hana
10.Folprechtová Lucie
11.Geclová Jana
12.Hanušová Ladislava
13.Hrušková Eliška
14.Hrušková Klára
15.Hryciuková Lucie
16.Chlebcová Veronika
17.Chumlenová Tereza, Bc.
18.Ivanišová Lenka
19.Janů Naděžda
20.Jarcovják Petr
21.Javorská Jana
22.Jiříkovská Zuzana
23.Kalousková Lucie
24.Kasalová Daniela
25.Knoblochová Renata
26.Komárková Petra
27.Koukalová Kateřina
28.Kroupová Jana
29.Kvizdová Martina
30.Labudová Jana
31.Landšperská Veronika
32.Mádlová Zuzana
33.Machačová Tereza
34.Mukařovská Veronika
35.Němcová Barbora
36.Pokorná Andrea
37.Požárová Veronika
38.Prachařová Pavla
39.Preisingerová Bohuslava
40.Reitschmied Tomáš
41.Salabová Iva
42.Sedmíková Radmila
43.Smetková Monika
44.Stoyová Martina
45.Sýkorová Petra
46.Šedivá Alena
47.Škochová Hana
48.Šmehlík Radomír
49.Štěpanovská Eva
50.Tesařová Simona
51.Tichá Veronika
52.Trefilová Iveta
53.Urban Lukáš
54.Urbánková Lenka
55.Víšková Lucie
56.Vomočilová Vendula
57.Wanecká Lenka
58.Zajacová Veronika
59.Zemanová Iveta
60.Zemková Gabriela
61.Zvonková Jana
62.Zwiasová Kateřina


Kombinovaná forma
1.Benedělová Kateřina
2.Bulín Pavel
3.Čevelová Zuzana
4.Dvořáček Petr
5.Dvořáková Kateřina
6.Matečka Petr
7.Nádeníček Jaroslav
8.Nováková Zuzana
9.Novotná Petra
10.Písařík Jaroslav
11.Rousová Andrea
12.Stratilová-Jermářová Marcela
13.Svobodová Kateřina

Navazující magisterský studijní program

1.Bartíková Iva, Bc.
2.Bartl Pavel, Bc.
3.Benešová Jaroslava, Bc.
4.Bílíková Zuzana, Bc.
5.Bojasová Anthula, Bc.
6.Boudná Dagmar, Bc.
7.Brychtová Jana, Bc.
8.Burger Ivo, Ing.
9.Červinková Renata, Ing.
10.Číková Petra, Bc.
11.Dostálová Hana, Bc.
12.Drimajová Věra, Bc.
13.Dvořáková Vladimíra,Bc.
14.Eliášová Eva, Ing.
15.Gajdušková Petra, Bc.
16.Harmat Peter, Bc.
17.Havlíková Hana, Bc.
18.Horák Pavel, Ing.
19.Hrabovská Andrea, Bc.
20.Hudcová Lenka, Bc.
21.Ivanišová Diana, Bc.
22.Jandová Tereza, Bc.
23.Jarošová Alena, Bc.
24.Járová Kateřina, Bc.
25.Jonášová Zdeňka, Bc.
26.Kaplanová Šárka, Bc.
27.Kellnerová Eva, Bc.
28.Kolláriková Jana, Bc.
29.Kovačič Martin, Bc.
30.Králová Zuzana, Bc.
31.Krylová Petra, Bc.
32.Kuklínková Andrea, Bc.
33.Langová Ludmila, Bc.
34.Majtánová Monika, Bc.
35.Malcová Veronika, Bc.
36.Maršálková Jana, Bc.
37.Mašková Hana, Ing.
38.Matyášová Tereza, Bc.
39.Michnová Hana, Bc.
40.Mikulášková Hana, Bc.
41.Naiserová Michaela, Bc.
42.Nejezchlebová Ida, Bc.
43.Novák Erik, Bc.
44.Ondráčková Martina, Bc.
45.Otrusinová Tereza, Bc.
46.Pardubová Zuzana, Bc.
47.Pavelková Ivana, Bc.
48.Pavlík Zdeněk, Bc.
49.Pavlovská Lenka, Bc.
50.Plašilová Kristýna, Bc.
51.Pokorná Jana, Bc.
52.Prášková Eva, Bc.
53.Rodová Zdeňka, Bc.
54.Rusníková Lucie, Bc.
55.Schüszlerová Marta,Bc.
56.Smetanová Kateřina, Bc.
57.Stočesová Petra, Bc.
58.Sučanová Šárka, Bc.
59.Svobodová Klára, Bc.
60.Syrová Michaela, Bc.
61.Šemorová Věra, Bc.
62.Šichnárková Lada, Bc.
63.Šimerdová Jana, Bc.
64.Štilárková Edita, Bc.
65.Šustová Petra, Bc.
66.Tománková Jana, Ing.
67.Tušerová Jana, Bc.
68.Václavíková Petra, Bc.
69.Valentová Kateřina, Bc.
70.Váňáč Václav, Bc.
71.Vašíčková Radka, Bc.
72.Vlkovič Daniel, Bc.
73.Volanková Ivana, Bc.
74.Vosiková Marie, Bc.
75.Wichrová Květa, Bc.
76.Žďárský Michal, Bc.

Doktorský studijní program

1.RNDr. Ivana Borkovcová
2.MVDr. Monika Dolejská
3.MVDr. Miroslava Friedman
4.Ing. Leo Gallas
5.MVDr. Marcela Havelková
6.MVDr. Zora Hubálková
7.Ing. Kamila Kružíková
8.MVDr. Pavel Kulich
9.MVDr. Tomáš Nekvapil
10.Mgr. Petr Podzemný
11.MVDr. Matej Pospiech
12.Ing. Magdalena Ostrá