Seznam absolventů

Absolventi 2010/2011

Magisterský studijní program

1. Bičíková Klára
2. Brožková Hana
3. Čermáková Pavla
4. Brůžková Kateřina
5. Dvořáčková Petra
6. Dvořák Martin
7. Fiedlerová Lucie
8. Hájek Jan
9. Hodan Aleš
10. Hodulová Lucia
11. Hošková Helena
12. Jelínková Lenka
13. Kaňková Petra
14. Karafiátová Pavla
15. Kašpar Ladislav
16. Kopic Martin
17. Kubánková Monika
18. Mikelová Veronika
19. Pavlicová Kateřina
20. Pavlová Martina
21. Pličková Markéta
22. Pospíšilová Vladislava
23. Svobodová Dana
24. Stoklasová Andrea
25. Sumbalová Michaela
26. Šidíková Michaela
27. Šmelhaus Martin
28. Šmíd Jakub
29. Špetlová Petra
30. Trčková Alena
31. Tříletá Jana
32. Vetešníková Barbora
33. Vrzal Pavel
34. Zachovalová Renata
35. Zákravský Martin, Ing.
36. Zelenková Gabriela
37. Zogatová Dominika
38. Zýka David
39. Želinská Gabriela
40. Dvořáková Nela
41. Londáková Alžběta
42. Raudenská Lenka
43. Ptáčková Vendula
44. Pavlíčková Jaroslava

Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie

Prezenční forma

1. Bělohlávek Tomáš
2. Bulandrová Žofie
3. Červenková Kateřina
4. Dolníčková Eliška
5. Doubková Veronika
6. Drastiková Jana
7. Gabriel Tomáš
8. Gutová Beata
9. Hašková Kateřina
10. Hesoun Jan
11. Hlaváčková Barbora
12. Horák Radek
13. Chamulová Lucie
14. Kalinová Martina
15. Kalivodová Dana
16. Karasová Martina
17. Kavanová Eva
18. Klap Tomáš
19. Kohútová Kamila
20. Kolářová Anna
21.  Kouřilová Iva
22. Křepelová Simona
23. Langová Lucie
24. Matoušková Hana
25. Matůšová Martina
26. Melenovská Kateřina
27. Michlová Martina
28. Mrhálková Eva
29. Nečada Václav
30. Oberreiter Martina
31. Ondráková Věra
32. Pácaltová Olga
33. Phamová Lucie
34. Plátová Monika
35. Pohanová Lucie
36. Poulíková Ea
37. Sikorová Zuzana
38. Slavíková Jana
39. Smrčková Zlata
40. Staňková Eva
41. Středová Veronika
42. Sumerová Michaela
43. Šandová Zdenka
44. Ševčíková Žaneta
45. Široká Michaela
46. Štancelová Kristýna
47. Tesař Zdeněk
48. Tunkl Lukáš
49. Valsová Šárka
50. Večeřová Markéta
51. Vondráčková Martina
52. Votavová Pavlína
53. Zemanová Veronika
54. Čapková Lenka
55. Ďulík Jiří
56. Hobza Ondřej
57. Kohutová Daniela
58. Kříž Petr
59. Menšíková Zdeňka
60. Šťastná Andrea 


Kombinovaná forma

1. Burešová Petra, Dis.
2. Hádrová Marcela
3. Linhart Petr
4. Polišenský Petr
5. Reichová Aneta
6. Šenkýřová Hana
7. Ševelová Jana
8. Boudová Barbora
9. Pospíšilová Taťána

Navazující magisterský studijní program

1. Ambrož Petr
2. Bačová Klára
3. Čálavková Petra
4. Čurdová Martina
5. Daňová Kateřina
6. Eliášová Martina
7. Feigerl Libor
8. Felixová Hana
9. Folprechtová Lucie
10. Geclová Jana
11. Hanák Miroslav
12. Hrušková Klára
13. Hryciuková Lucie
14. Ivanišová Lenka
15. Janů Naděžda
16. Jarcovják Petr
17. Jarošová Martina
18. Jiříkovská Zuzana
19. Kalousková Lucie
20. Kasalová Daniela
21. Komárková Petra
22. Koukalová Kateřina
23. Kroupová Jana
24. Kvizdová Martina
25. Labudová Jana
26. Landšperská Veronika
27. Mádlová Zuzana
28. Machačová Tereza
29. Mukařovská Veronika
30. Němcová Barbora
31. Petrjánošová Martina
32. Pieczková Urszula
33. Pokorná Andrea
34. Pospíšilová Jiřina
35. Prachařová Pavla
36. Preisingerová Bohuslava
37. Salabová Iva
38. Sedmíková Radmila
39. Smetková Monika
40. Sýkorová Martina
41. Sýkorová Petra
42. Šedivá Alena
43. Škochová Hana
44. Šmehlík Radomír
45. Štěpanovská Eva
46. Tesařová Simona
47. Tichá Veronika
48. Trefilová Iveta
49. Urban Lukáš
50. Urbánková Lenka
51. Víšková Lucie
52. Wanecká Lenka
53. Weinbergerová Julie
54. Zajacová Veronika
55. Zemanová Iveta
56. Zemková Gabriela
57. Zvonková Jana
58. Zwiasová Kateřina

Doktorský studijní program

1. MVDr. RNDr. Balážová Linda
2. MVDr. Doležalová Petra
3. Mgr. Gelbíčová Tereza
4. Mgr. Haas Martina
5. Mgr. Hulánková Radka
6. Mgr. Kenšová Renáta
7. Mgr. Křížová Kamila
8. MVDr. Mikulíková Ivana
9. MUDr. Parák Tomáš
10. MVDr. Standarová Eva
11. Trivedi Krina, M.Sc.
12. Mgr.  Vašíčková Petra
13. MVDr. Vošmerová Petra