Seznam absolventů

Absolventi 2011/2012

Magisterský studijní program (MVDr.)

1. Bílková Kristýna
2. Cienciala Adam
3. Čechová Marie
4. Čtvrtníček Miloš
5. Dluhošová Sandra
6. Dohnálková Ina
7. Dosedělová Markéta
8. Doubek Petr
9. Hrazimová Tereza
10. Holasová Milada
11. Horsáková Hana
12. Hradovská Katarína
13. Klímová Veronika
14. Koláčková Kateřina
15. Král Tomáš
16. Kubová Helena
17. Kumpoštová Nela
18. Machytková Barbora
19. Mravcová Karolína
20. Mušálková Lucie
21. Neklová Lenka
22. Nováková Lucie
23. Pierzynová Aneta
24. Přibíková Jana
25. Pucharová Gabriela
26. Pukiová Monika
27. Soldánová Martina
28. Sophová Tereza
29. Stránská Veronika
30. Svitáková Eva
31. Širicová Zuzana
32. Štěpánová Veronika
33. Tichý Libor
34. Vágnerová Marie
35. Valočíková Hana
36. Vodehnalová Michaela
37. Vopálenský Josef
38. Vostárková Marcela
39. Wagenknechtová Lenka
40. Kolářová Veronika
41. Kotrla Michal
42. Kouřilová Petra
43. Kurbelová Nora

Bakalářský studijní program (Bc.)

Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie Prezenční forma

1. Bednářová Markéta
2. Bělkinová Olga
3. Bittnerová Denisa
4. Čuda Jindřich
5. Daníčková Veronika
6. Fialová Hana
7. Glawatá Kristýna
8. Habánová Lucie
9. Holubová Alžběta
10. Holubová Martina
11. Hrbková Lenka
12. Javůrková Zuzana
13. Jelínková Monika
14. Kaňková Tereza
15. Kašíková Silvie
16. Kašparová Kateřina
17. Komárková Romana
18. Konečná Stanislava
19. Konečný Marcel
20. Koníčková Nikola
21. Kozumplíková Jana
22. Kučera Marek
23. Kuklíková Klára
24. Kuncová Kateřina
25. Kutilová Iva
26. Langerová Eva
27. Lysá Michaela
28. Maidlová Lenka
29. Marková Lucie
30. Melkesová Eva
31. Neugebauerová Petra
32. Novotná Martina
33. Novotný Matěj
34. Pavlíková Hana
35. Pechlátová Eva
36. Peřová Vendula
37. Píšková Klára
38. Pospíšilová Eliška
39. Prášková Zuzana
40. Sedláková Kateřina
41. Sehonová Pavla
42. Skládányiová Jana
43. Skoková Ivana
44. Soukup Luboš
45. Studénková Pavlína
46. Sýkorová Markéta
47. Šašinková Lucie
48. Šimková Zuzana
49. Škrnová Veronika
50. Šnytová Jana
51. Šolta Radovan
52. Špačková Kateřina
53. Šulcová Hana
54. Švecová Hana
55. Tesaříková Alice
56. Tvarůžek Jakub
57. Vágnerová Barbora
58. Vajbarová Magda
59. Vítová Magda
60. Vybíhalová Lenka
61. Výletová Šárka
62. Vyroubalová Radka
63. Zahradníčková Barbora
64. Zajíc Martin
65. Zajícová Eva

Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie Kombinovaná forma

1. Balarinová Alena
2. Beranová Eva
3. Fialová Šárka
4. Hostášková Pavla
5. Hromádková Martina
6. Hudíková Tereza
7. Bc. Komínková Markéta
8. Konrádová Eva
 9. Kružíková Pavla
10. Křížová Markéta
11. Machová Michaela
12. Párová Martina
13. Podloucká Michaela
14. Tancošová Jana
15. Večeřa Pavel

Navazující magisterský studijní program (Mgr.) 

1. Bogdanovičová Kateřina
2. Cibulka Lukáš
3. Cutáková Zdeňka
4. Divišová Lenka
5. Dušová Pavla
6. Dvořáková Hana
7. Ehrlichová Ludmila
8. Filás Jan
9. Gallasová Veronika
10. Hájková Markéta
11. Hanušová Ladislava
12. Heger Zbyněk
13. Holcmanová Markéta
14. Holubová Valerie
15. Horáková Nikola
16. Hrušková Jolana
17. Hrušková Eliška
18. Humpolcová Petra
19. Chatrná Jitka
20. Chlebcová Veronika
21. Chmelenská Hana
22. Chudobová Dagmar
23. Izsóf Ondřej
24. Javorská Jana
25. Jílková Pavla
26. Kaut Josef
27. Knoblochová Renata
28. Korgerová Alice
29. Koukalová Iveta
30. Kovaříková Zuzana
31. Král Tomáš
32. Králová Kateřina
33. Królová Dorota
34. Kuchařová Šárka
35. Kuklová Kateřina
36. Marešová Pavlína
37. Marková Gabriela
38. Mikuláštíková Jitra
39. Mohylová Dominika
40. Mudráková Klára
41. Muchová Darina
42. Musílková Lenka
43. Nahodilová Lucie
44. Odehnalová Petra
45. Oravcová Veronika
46. Pavlíčková Silvie
47. Petrová Magdalena
48. Pospíšil Jan
49.Přerovská Kristýna
50. Reitschmied Tomáš
51. Rozkopalová Hana
52. Říhová Hana
53. Salačová Lenka
54. Slámová Petra
55. Smolná Lenka
56. Soukupová Zdeňka
57. Svoboda Ondřej
58. Svobodová Michaela
59. Svobodová Veronika
60. Škrabalová Olga
61. Šmerda Marek
62. Vaňková Irena
63. Vaverková Šárka
64. Veselá Lucie
65. Vokřál Pavel
66. Vorlíčková Monika
67. Vrbická Martina
68. Zábrodská Blanka
69. Zachovalová Petra
70. Zůfalá Michaela

71. Bednář Daniel
72. Chumlenová Tereza
73. Janků Petra Jana
74. Mikšíková Miroslava
75. Sobotková Radka

Doktorský studijní program (Ph.D.)

1. Mgr. Damková Veronika
2. Mgr. Dušková Marta
3. RNDr. Frolková Petra
4. Mgr. Hudečková Petra
5. MVDr. Kovářová Jana
6. Ing. Navrátil Petr
7.   Mgr. Novák Pavel
8.   MVDr. Pecková Lucie
9.   Mgr. Plhalová Lucie
10. MVDr. Procházková Zuzana
11. Mgr. Rosíková Kateřina (roz. Kubíčková)
12. MVDr. Řezáčová Lukášková Zuzana