Seznam absolventů (List of graduates)

Absolventi  /Absolvents (2012-2013)

Magisterský studijní program (MVDr.) / Master study programme (DVM)

1. Beranová Adéla
2. Bouchalová Gabriela
3. Brožová Anna
4. Cinková Hana
5. Čapková Daniela
6. Čechová Petra
7. Čejková Petra
8. Devečková Markéta
9. Dvořáková Tereza
10. Fojtíková Lucie
11. Fuchsová Pavlína, Ing.
12. Gáliková Jana
13. Halánová Eva
14. Horáková Lucie
15. Hudcová Tereza
16. Jamborová Hana
17. Jeřábková Lenka
18. Kirchnerová Alena
19. Klempová Marcela
20. Kocurková Jana
21. Krejcarová Jana
22. Kulveitová Eva
23. Machková Lenka
24. Martínková Iveta
25. Merta Jaroslav
26. Mládková Hana
27. Moltašová Dagmar
28. Mráz Václav
29. Muchová Kateřina
30. Nedomová Monika
31. Neřádová Zuzana
32. Neubauerová Soňa
33. Nevídalová Šárka
34. Pajurek Vít
35. Palicová Klára
36. Pavlacká Michaela
37. Píšlová Alena
38. Pištěková Lenka
39. Poláčková Jana
40. Poláková Jitka
41. Prachařová Lenka
42. Přibylová Helena
43. Radiměřský Tomáš
44. Sporyzsová Andrea
45. Steinbauer Vladimír, bc.
46. Suchá Magda
47. Šebestová Lea, bc
48. Škrabal Jakub
49. Škrabalová Veronika
50. Tesařová Simona
51. Tlučhořová Lada
52. Vrzáňová Jitka
53. Waldhauserová Andrea
54. Zoubková Klára
55. Dostálová Dita
56. Frenclová Diana
57. Jankovičová Dana
58. Kramářová Dominika
59. Křivancová Eva
60. Křižková Iva
61. Stodůlka Lubomír
62. Šiliková Markéta

 

Bakalářský studijní program (Bc.) / Bachelor study programme

Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie Prezenční forma

1. Bartlová Lucie
2. Bernatíková Lenka
3. Blažková Lucie
4. Buchtelová Hana
5. Bc. Ciková Petra
6. Čiháčková Eva
7. Dočekalová Michaela
8. Havlíková Gabriela
9. Hodačová Edita
10. Hortová Petra
11. Hubíková Michaela
12. Hupková Jana
13. Husáková Vendula
14. Chalupová Veronika
15. Charousová Zuzana
16. Jakubcová Anna
17. Jánská Gabriela
18. Jarošová Adéla
19. Jelínková Eva
20. Jelínková Michaela
21. Ježková Martina
22. Junek Filip
23. Kladnická Iva
24. Knichalová Markéta
25. Kocfeldová Ivana
26. Kokešová Kateřina
27. Kovaříková Žaneta
28. Langová Kateřina
29. Luňáková Ludmila
30. Mikócziová Veronika
31. Mojžyšková Markéta
32. Nývltová Petra
33. Otipková Martina
34. Pončíková Jana
35. Pospíchalová Jana
36. Procházka Jakub
37. Roubalová Sabina
38. Rydrychová Tereza
39. Sedláček Marek
40. Sedlák Jiří
41. Sedláková Lucie
42. Skácelová Michaela
43. Sojová Kateřina
44. Straková Lenka
45. Studénková Kateřina
46. Svobodová Lenka
47. Šimoníková Anna
48. Šípková Miroslava
49. Vítková Tereza
50. Vlčková Zdeňka
51. Vojtěch Jiří
52. Vránová Nikola


Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie Kombinovaná forma

1. Bubeníček Karel, DiS.
2. Čechová Pavla, DiS.
3. Drabálková Lenka
4. Mgr. Geržová Lenka
5. Chylíková-Vampolová Vilma, DiS.
6. Julínková Pavla, DiS.
7. Konečná Soňa
8. Kopalová Monika
9.  Pochopová Hana
10. Ritterová Pavlína
11. Růžičková Kamila

 

Navazující magisterský studijní program (Mgr.) / Continuing study programme

1. Bělohlávek Tomáš
2. Červenková Kateřina
3. Doubková Veronika
4. Drastíková Jana
5. Ďulík Jiří
6. Gabriel Tomáš
7. Gutová Beata
8. Hašková Kateřina
9. Hlaváčková Andrea
10. Hlaváčková Barbora
11. Hobza Ondřej
12. Horák Radek
13. Chamulová Lucie
14. Cholková Alžběta
15. Kalinová Martina
16. Kavaová Eva
17. Kolářová Anna
18. Komínková Markéta
19. Křepelová Simona
20. Kříž Petr
21. Majíčková Gabriela
22. Matůšová Martina
23. Melenovská Kateřina
24. Nechvátalová Monika, Ing.
25. Oberreiter Martin
26. Ondráková Věra
27. Pácaltová Olga3
28. Pechková Jana, Ing.
29. Phamová Lucie
30. Pohanová Lucie
31. Rožňáková Dana
32. Seidlová Veronika
33. Sikorová Zuzana
34. Skaličková Lenka
35. Slavíková Jana
36. Staňková Eva
37. Středová Veronika
38. Sýkora Vladimír, Ing.
39. Ševčíková Žaneta
40. Široká Michaela
41. Štancelová Kristýna
42. Šťastná Andrea
43. Tesař Zdeněk
44. Tunkl Lukáš
45. Večeřová Markéta
46. Veselka Filip
47. Vomočilová Vendula
48. Vondráčková Martina
49. Zemanová Veronika

 

Doktorský studijní program (Ph.D.) /Doctor study programme (Ph.D.)

1. MVDr. Kateřina Albrechtová
2. Mgr. Vojtěch Baláž
3. Mgr. Dana Červinková
4. MVDr. Márk Jámbor
5. MVDr. Kateřina Karásková
6.Ing. Filip Kounek
7.  MVDr. David Jíra
8.  MVDr. Miroslav Macháček
9.  Mgr. Eva Prášková
10. RNDr. Dagmar Taušová
11. Mgr. Edita Štilárková
12.Ing. Josef Vopálenský
13MVDr. Helena Veselá