Seznam absolventů / List of graduates

Absolventi / absolvents (2013/2014)

Magisterský studijní program (MVDr.) / Master study programme (DVM)

1. Beniačová Alzbeta

2. Blažková Jana

3. Frencová Anita

4. Fritscherová Táňa

5. Haráková Barbora

6. Havlík Václav

7. Hlávková Petra

8. Hosnedlová Jana

9. Hrnčiríková Karina

10. Hublová Kateřina

11. Hyršlová Klára

12. Janoušková Petra

13. Juchová Tereza

15. Kobédová Kateřina

16. Kratošová Adriana

17. Krepsová Veronika

18. Lašťovičková Tereza

19. Menšíková Zdeňka

20. Přikrylová Nikola

21. Reithmayer Lukáš

22. Rýglová Kristýna

23. Říčánková Helena

24. Stará Martina

25. Synková Barbora

26. Tesaříková Kateřina

27. Veverková Kateřina

28. Zbořil Robert

 

29. Domanská Jana

30. Králíčková Kateřina

31. Podojil Libor

Bakalářský studijní program (Bc.) / Bachelor study programme

Bakalářský studijní program - obor Bezpečnost a kvalita potravin Prezenční forma

1. Bartlová Marie                                                 

2. Bártová Kateřina            

3. Běhalová Hana                                                 

4. Bělovský Jaroslav   

5. Cizlerová Erika   

6. Fišerová Kamila    

7. Foldyna Ondřej                                               

8. Fuksová Martina         

9. Grulichová Petra         

10. Hálová Jitka         

11. Heczková Tereza

12. Hellinger Adam     

13. Heumannová Radka 

14. Hlávková Daniela     

15. Hokeová Eliška

16. Holá Lenka      

17. Husáková Petra 

18. Janošíková Tereza 

19. Kindermannová Zuzana

20. Korábová Veronika     

21. Kosinková Iveta        

22. Kozák Jan                

23. Kuchtová Marie         

24. Lukešová Ivana        

25. Lustyková Adéla            

26. Maderová Markéta  

27. Marková Lucie            

28. Matysová Anna Bc.     

29. Mencová Barbora     

30. Mladonická Veronika     

31. Nejeschlebová Hana      

32. Nevrtalová Ivana          

33. Osičková Petra          

34. Palevich Natallia           

35. Pavlišová Kateřina          

36. Pospíšilová Lucie                                              

37. Radoňová Lenka           

38. Rerychová Micheala            

39. Schichová Adéla                 

40. Sklenářová Kamila             

41. Smiešková Petra                

42. Srncová Magdalena            

43. Svobodová Denisa             

44. Szczurková Barbora           

45. Ševčíková Magdaléna         

46. Škrabalová Lucie               

47. Škrabalová Stanislava       

48. Šotkovská Lenka              

49. Šteflová Petra                  

50. Tobolková Anna               

51. Tomášková Lucie             

52. Valášková Monika            

53. Zelenková Markéta          

54. Zichová Eliška                 

55. Žáčková Lenka    


Bakalářský studijní program - obor Bezpečnost a kvalita potravin Kombinovaná forma

1. Bouška Josef

2. Daňková Lucie

3. Hájková Petra

4. Hamšíková Kateřina

5. Hegerová Magdalena

6. Konečná Pavlína, DiS.

7. Košnarová Hana

8. Rodová Klára

9. Rybárová Lubomíra

10. Salátová Nikola

11. Sedláková Kateřina

12. Seligová Renáta

13. Slavíková Eva

 

Navazující magisterský studijní program (Mgr.) / Continuing study programme

1. Bednářová Markéta

2. Čuda Jindřich

3. Daňhelová Olga

4. Fialová Hana

5. Habánová Lucie

6. Holubová Martina

7. Hrbková Lenka

8. Jelínková monika

9. Kalivodová Dana

10. Kašíková Silvie

11. Klesnilová Veronika

12. Komárková Romana

13. Konečná Stanislava

14. Konečný Marcel

15. Kouřilová Iva

16. Kozumplíková Jana

17. Kučera Marek

18. Kuklíková Klára

19. Langerová Eva

20. Linhart Petr

21. Lysá Michaela

22. Martincová Žaneta

23. Michlová Martina

24. Nečada Václav

25. Neugebauerová Petra

26. Novotná Martina

27. Peřová Vendula

28. Plačková Marcela

29. Pospíšilová Eliška

30. Poulíková Eva

31. Prášková Zuzana

32. Purmenská Zuzana

33. Sedláková Kateřina

34. Sehonová Pavla

35. Smrčková Zlata

36. Soukup Luboš

37. Studénková Pavlína

38. Sýkorová Markéta

39. šulcová Hana

40. Vajbarová Magda

41. Vítová Magda

42. Vybíhalová Lenka

43. Výletová Šárka

44. Vyroubalová Radka

45. Zahradníčková Barbora

46. Zajícová Eva

 

47. Bartesová Iveta

 

Doktorský studijní program (Ph.D.) / Doctor study programme (Ph.D.)

 

1. Mgr. Pavel Bartl

2. Ing. Petr Dominik

3. Mgr. Lucie Chromcová

4. Mgr. Ing. Bohdana Janštová

5. Mgr. Kateřina Járová

6. Mgr. Zdeňka Javůrková

7. Ing. Radovan Jůzl

8. Mgr. Alice Kolečkářová

9. MVDr. Jiří Král

10. Mgr. Hana Mikulášková

11. Mgr. Lukáš Navrátil

12. Mgr. Jitka Osičková

13. Mgr. Ing. Zdeněk Pavlík

14. Mgr. Jana Pokorná

15. Mgr. Lucie Polcarová

16. Ing. Lenka Ruprichová

17. Mgr. Lenka Sedláčková

18. MVDr. Andrea Slaninová

19. MVDr. Pavla Steinahuserová

20. Ing. Lenka Zelníčková

21. Mgr. Michal Žďárský