Úřední deska

AKTALITY

  • NOVINKA !! Samostatný pracovník úseku vývoje pro vývoj nových výrobků, FrostFood a.s., Rokytnice v Orlických horách (18.5.2017)
  • Oxoid CZ s.r.o. (součást Thermo Fisher Scientific), dodavatel mikrobiologických diagnostik, divize Mikrobiologie hledá asistenta(ku) marketingu a obchodu v oboru mikrobiologie. Požadavky: SŠ, VOŠ i VŠ (bakalářské nebo magisterské studium) přírodovědného resp. zdravotnického zaměření, nejlépe mikrobiologie (příp. hygiena potravin, biochemie, biologie), výborná znalost angličtiny, pokročilá znalost práce s PC: MS Office (zejm. Excel, PowerPoint, Word), schopnost práce v týmu i samostatnost, organizační schopnosti, praxe v mikrobiologické (biochemické) laboratoři vítána - bližší informace - (6.2.2017)
  • DAIRY 4 FUN s.r.o. (rozvíjející se společnost zabývající se výrobou a zpracováním potravinářských produktů na bázi mléka, sušeného mléka či jogurtů) hledá nové zaměstnance na pozice: technolog při zpracování mléka, manažer kvality, manažer řízení jakosti a bezpečnosti potravin, manažer výroby mléčných desertů. Provozovna Bílov (cca 25 km od Ostravy). Kontakt viz letáček (21.7.2016)
  • Společnost Eville & Jones hledá veterináře se zájmem pracovat v Anglii na pozici "Meat Inspector". Nástup možný ihned, potřebné zaškolení poskytnuto. Požadavky: komunikativní znalost Aj, odpovědnost, spolehlivost, ŘP skup. B. Více info viz letáček nebo na www.eandj.co.uk. Svá CV zasílejte na adresu recruitment@eandj.co.uk (18.7.2016)
  • Nabídka zaměstnání - REFERENT KVALITY ve firmě DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY, další informace -zde- (14.6.2016)
  • Ústřední inspektorát Státní zemědělské a potravinářské inspekce se sídlem v Brně přijme zaměstnance do funkce: Referent NKM RASFF na Odboru kontroly, laboratoří a certifikace (18.2.2016)

  • Výroční zpráva o činnosti FVHE, 2014 (25.6.2015)
  • Krajská veterinární správa SVS pro Ústecký kraj přijme veterinárního inspektora pro hygienu potravin pro pracoviště Ústí nad Labem, Děčín a Žatec (30.4.2015)
  • Veterinární klinika MVDr. Mlejnský v Uherské Hradišti přijme veterinárního lékaře/lékařku - absolventa všeobecného veterinárního lékařství - na hlavní pracovní poměr. Praxe vítána, nástup možný ihned. Nabízíme práci ve špičkově vybaveném pracovišti, požadujeme aktivní přístup k práci a výborné teoretické znalosti ze všeobecné veterinární medicíny. V případě zájmu letošních absolventů možnost praxe, po obdržení diplomu nástup na HPP. CV a motivační dopis zasílejte na e-mail: radomir.mlejnsky@gmail.com. (www.veterinamlejnsky.cz), inzerát (30.4.2015)
  • Společnost Eville and Jones - hledá veterináře, který má zájem pracovat v Anglii jako "MEAT INSPECTOR". Kdo má zájem ať pošle CV na tento mail: recruitment@eandj.co.uk. Detaily viz letáček nebo webové stránky společnosti (18.9.2014)