Seznam absolventů

Absolventi 2009/2010

Magisterský studijní program

1. Čechová Alena
2. Fajstavrová Anna
3. Filás Vlastimil
4. Gromanová Lucie
5. Horváthová Miriam
6. Hostovský Martin
7. Hutařová Zdeňka
8. Charvátová Irena
9. Jakubcová Petra
10. Jurečková Lucie
11. Kadavová Irma
12. Konečný Jan
13. Kroulová Petra
14. Křeháčková Kateřina
15. Ležovičová Edita
16. Libosvárová Dana
17. Lipková Alexandra
18. Měcháčková Petra
19. Merta Hugo
20. Mucha Pavel
21. Najdková Žaneta
22. Netolická Lenka
23. Nevímová Irena
24. Pálenská Lucie
25. Pavlíková Martina
26. Pejchalová Radka
27. Pešek Jaroslav
28. Plodíková Martina
29. Przybylová Markéta
30. Puturková Markéta
31. Ryšavý Martin
32. Střádalová Markéta
33. Sucháček Jiří
34. Šimčíková Michaela
35. Škrdlová Zuzana
36. Šmejdířová Kateřina
37. Šubert Jan
38. Tomečková Bronislava
39. Trkovská Anna
40. Trojan Václav, Ing
41. Valentová Michaela
42. Vopatová Alena
43. Wernerová Zdeňka
44. Heroutová Kateřina
45.Razsková Jana
46.Sikorová Joanna
47. Žižková Hana

Bakalářský studijní program Veterinární hygiena a ekologie

Prezenční forma

1. Bednář Daniel
2. Benadová Petra
3. Bogdanovičová Kateřina
4. Cutáková Zdeňka
5. Dušová Pavla
6. Filás Jan
7. Gallasová Veronika
8. Haasová Vendula
9. Hájková Markéta
10. Heger Zbyněk
11. Hlaváčková Andrea
12. Holcmanová Markéta
13. Holubová Valérie
14. Horáková Nikola
15. Hrachová Pavlína
16. Hrušáková Jolana
17. Humpolcová Petra
18. Chatrná Jitka
19. Chmelenská Hana
20. Cholková Alžběta
21. Chudobová Dagmar
22. Izsóf Ondřej
23. Janků Petra Jana
24. Jílková Pavla
25. Koppová Barbora
26. Korgerová Alice
27. Koukalová Iveta
28. Kovaříková Zuzana
29. Král Tomáš
30. Králová Kateřina
31. Królová Dorota
32. Kuchařová Šárka
33. Kuklová Kateřina
34. Majíčková Gabriela
35. Marešová Pavlína
36. Marková Gabriela
37. Marková Veronika
38. Mikšíková Miroslava
39. Mikuláštíková Jitka
40. Mohylová Dominika
41. Muchová Darina
42. Musílková Lenka
43. Nahodilová Lucie
44. Obstává Barbora
45. Odehnalová Petra
46. Pavlíčková Silvie
47. Petrová Magdalena 
48. Piskláková Lucie
49. Přerovská Kristýna
50. Rozkopalová Hana
51. Rožňáková Dana
52. Říhová Hana
53. Salačová Lenka
54. Skaličková Lenka
55. Slámová Petra
56. Smolná Lenka
57. Sobotková Radka
58. Soukupová Zdeňka
59. Stratilová Karolína
60. Svoboda Ondřej
61. Svobodová Michaela
62. Svobodová Veronika
63. Škrabalová Olga
64. Šmerda Marek
65. Šrámková Kamila
66. Vaňková Irena, Dis.
67. Vaverková Šárka
68. Veselá Lucie
69. Vodnárek Jakub
70. Vorlíčková Monika, Dis.
71. Vrbická Martina
72. Vysokomýtská Marie
73. Zábrodská Blanka
74. Zachovalová Petra
75. Zouharová Eliška
76. Zůfalá Michaela
77. Homolková Šárka
78. Mgr. Klodová Gabriela
79. Lencová Michaela
80. Buffiová Kristýna

Kombinovaná forma


1. Adamcová Hana
2. Brezinová Jana
3. Cibulka Lukáš
4. Divišová Lenka
5. Mgr. Jankovská Štěpánka
6. Kos Milan
7. Kozáčiková Michaela
8. Leksová Petra
 9. Loukotová Alena
10. Malášková Eva
11. Mašová Kamila
12. Migaľa Andrej
13. Sczeponiaková Jana
14. Vaňhara Jonáš
15. Bc. Weinbergerová Julie
16. Zezulka Martin

Navazující magisterský studijní program

 
1. Bierošová Barbora, Bc.
2. Bílková Hana, Bc.
3. Bittnerová Lucie, Bc.
4. Bobková Hana, Bc.
5. Burešová Kateřina, Bc.
6. Doseděl Libor, Ing.
7. Drápelová Jana, Bc.
8. Dušková Lucie, Bc.
9. Effenbergová Milada, Bc.
10. Franková Kateřina, Bc.
11. Gajdová Lenka, Bc.
12. Graclíková Petra, Bc.
13. Gregorová Lucie, Bc.
14. Haluzíková Tereza, Bc.
15. Homola Luděk, Ing.
16. Hrádek Kamil, Bc.
17. Hronský František, Ing.
18. Huňady Lukáš, Bc.
19. Chromcová Lucie, Bc.
20. Janštová Bohdana, Bc.
21. Jílek Tomáš, Bc.
22. Jírová Alice, Bc.
23. Jonášová Veronika, Bc.
24. Knotková Tatiana, Bc.
25. Kolářová Michaela, Bc.
26. Kostelníková Darina, Bc.
27. Krábková Jana, Bc.
28. Kubelková Zuzana, Bc.
29. Langová Miroslava, Bc.
30. Levá Michaela, Bc.
31. Linhartová Lenka, Bc.
32. Materna David, Bc.
33. Matyášová Pavlína, Bc.
34. Michalcová Tereza, Bc.
 35. Navrátil Lukáš, Bc.
36. Němečková Monika, Bc.
37. Odehnalová Ludmila, Bc.
38. Ondráček Karel, Bc.
39. Osičková Jitka, Bc.
40. Pokorná Jindra, Ing.
41. Polách Martin, Bc.
42. Procházková Jana, Bc.
43. Pučalíková Martina, Bc.
44. Radoch Tomáš, Ing.
45. Remešová Alena, Bc.
46. Schandlová Lucie, Bc.
47. Schoppiková Petra, Bc.
48. Skočková Alena, Bc.
49. Sopúchová Tereza, Bc.
50. Strážnická Adéla, Bc.
51. Strejčková Pavla, Bc.
52. Stulíková Monika, Bc.
53. Stupková Monika, Bc.
54. Syslová Marie, Bc.
55. Šmídová Eva, Bc.
56. Štarha Milan, Bc.
57. Štroblová Dita, Ing.
58. Talandová Michaela, Bc.
59. Tesaříková Martina, Bc.
60. Tomanová Barbara, Bc.
61. Travníčková Dana, Bc.
62. Uhrová Irena, Bc.
63. Vařeková Pavla, Bc.
64. Vlášek Václav, Bc.
65. Zapletalová Michaela, Bc.
66. Zelená Markéta, Bc.
67. Zvonek Radek, Ing.
68. Žďárská Eva, Bc.

Doktorský studijní program

1. MVDr. Hana Banďouchová
2. MVDr. Jaroslav Bzdil
3. Ing. Sylvie Hadrová
4. MVDr. Katerína Hudecová
5. MVDr. Leo Kroupa
6. MVDr. Stanislava Mácová
7. Ing. Hana Přidalová
8. Mgr. Martin Šlais
9. Ing. Tereza Treu

Copyright 2006 Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Palackého 1/3, 612 42 Brno, tel.: +420 54156 1111
-
webmaster