na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

Další dny otevřených dveří plánujeme:

  • online prosinec 2023 

Na všechny zájemce se moc těšíme!

Chcete se stát odborníky na bezpečnost a kvalitu potravin, máte rádi zvířata a chcete je chránit, chcete se stát veterinárním asistentem nebo veterinářem? Máte jedinečnou šanci, jak se dozvědět víc o našich studijních programech na FVHE a jak se správně přihlásit. Rádi vás všechny uvidíme. 

Těšit se můžete na prezentaci proděkanky doc. MVDr. Radky Dobšíkové, Ph.D., o studijních programech a diskuzí, kde se můžete zeptat na vše, co Vás zajímá.

Prezentace studijních programů - ZDE

 ! OTEVŘELI JSME NOVÝ BAKALÁŘSKÝ PROGRAM !  - prezentace ZDE

 

Informační letáky

 

 

Bližší informace o studiu na FVHE - ZDE


Perfektní zázemí

Rádi se bavíte a sportujete? V areálu univerzity se nachází největší krytá sportovní plocha ve městě, kde si studenti můžou zahrát přes 30 druhů sportu, od volejbalu, basketbalu, zumby až po fitness. Čekání na výuku si můžete zkrátit v pěkném a zeleném parku, kde je připojení na wifi. V areálu univerzity je k dispozici také Ústřední knihovna, kde můžete najít studovnu s možností zapůjčení odborné literatury z oboru veterinární medicíny, hygieny a technologie potravin či welfare zvířat, jsou zde také počítačové učebny s připojením na internet. Dále studenti mohou využít soukromé místnosti na učení nebo relax zónu. Studenti fakulty jsou podle možností univerzity ubytováni na vysokoškolských Kaunicových kolejích, kde je možnost stravování. Během roku se pořádají různé akce pro studenty jako je Vítání prváků, Univerzitní Majáles, Job fair a spoustu dalšího.

Více zde

Uplatnění absolventů

Chcete se stát odborníky v oblasti veterinární hygieny, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a veterinární medicíny? Máte zájem o ekologii, welfare a ochranu zvířat? Nebo se chcete podívat pod pokličku gastronomie v našem nejmladším studijním programu Zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin v gastronomii? Více informací o studiua

jak se můžete uplatnit najdete ZDE

TEXT