Vážení studenti, přihlaste se na Intenzivní kurz studentů zaměřený na produkci a bezpečnost živočišných produktů v rámci projektu Erasmus+ KA2, FOODINOVO.

Vážení studenti přihlaste se na Intenzivní kurz studentů zaměřený na produkci a bezpečnost živočišných produktů

v rámci projektu Erasmus+ KA2, FOODINOVO

Termín kurzu: 22. – 26. srpna 2022 (5 dní)

Místo: Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košicích, Komenského 73, 041 81 Košice, Slovenská republika

Cílem intenzivního kurzu je předat studentům nejnovější informace o produkci a bezpečnosti potravin živočišného původu. Součástí kurzu bude série přednášek špičkových pedagogů a odborníků z praxe. Účastníci budou moci navštívit nejmodernější provozy výroby potravin, díky čemuž snadněji pochopí základní technologie výroby a také laboratorní hodnocení kvality a bezpečnosti produkovaných potravin.

Kdo z Vás má šanci na úspěch – zjistíte snadno pohledem do přílohy – už v této chvíli je jisté, že vybraných šest studentů, kteří se zúčastní letního kurzu, získá stipendium ve výši 470 EUR. Stipendium poslouží k úhradě cestovních nákladů, ubytování a stravování.

Termín přihlášky: do konce června 2022přihlášku zašlete na email minarikoval@vfu.cz

Informace

PřihláškaPerfektní zázemí

Rádi se bavíte a sportujete? V areálu univerzity se nachází největší krytá sportovní plocha ve městě, kde si studenti můžou zahrát přes 30 druhů sportu, od volejbalu, basketbalu, zumby až po fitness. Čekání na výuku si můžete zkrátit v pěkném a zeleném parku, kde je připojení na wifi. V areálu univerzity je k dispozici také Ústřední knihovna, kde můžete najít studovnu s možností zapůjčení odborné literatury z oboru veterinární medicíny, hygieny a technologie potravin či welfare zvířat, jsou zde také počítačové učebny s připojením na internet. Dále studenti mohou využít soukromé místnosti na učení nebo relax zónu. Studenti fakulty jsou podle možností univerzity ubytováni na vysokoškolských Kaunicových kolejích, kde je možnost stravování. Během roku se pořádají různé akce pro studenty jako je Vítání prváků, Univerzitní Majáles, Job fair a spoustu dalšího.

Více zde

Uplatnění absolventů

Chcete se stát odborníky v oblasti veterinární hygieny, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a veterinární medicíny? Máte zájem o ekologii, welfare a ochranu zvířat? Nebo se chcete podívat pod pokličku gastronomie v našem nejmladším studijním programu Zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin v gastronomii? Více informací o studiua

jak se můžete uplatnit najdete ZDE

TEXT