Výsledek výběrového řízení na kurz FOODINOVO

Vážení studenti,

 

rádi bychom vás pozvali na intenzivní kurz studentů zaměřený na produkci a bezpečnost rostlinných produktů pořádaný v rámci projektu ERASMUS+ KA2, FOODINOVO | 2020-1-SK01-KA203-078333.

Termín kurzu: 26. – 30. června 2023 (5 dní)

Místo: Veterinární univerzita Brno, Palackého tř.1946/1, 612 42, Brno

Cílem intenzivního kurzu je předat studentům nejnovější informace o produkci a bezpečnosti potravin rostlinného původu a nových potravin. Kurs zahrnuje prohlídky moderních provozů potravin rostlinného původu a série přednášek špičkových pedagogů a odborníků z praxe. Studenti se dále seznámí s prostředím Veterinární univerzity v Brně a sami připraví experimentální výrobky a formou blokových diskusí posoudí kvalitu a bezpečnost připravených výrobků.

Kdo má šanci na úspěch – prvních šest studentů, který podají správně vyplněnou přihlášku. Přihlásit se mohou jak studenti pregraduálního vzdělávání (Bc., Mgr., MVDr.) tak postgraduálního vzdělávání (Ph.D.)

Termín přihlášky: do 9. června 2023, přihlášky zašlete na email JENISOVAJ@vfu.cz

Pozvánka

Přihláška

ProgramPerfektní zázemí

Rádi se bavíte a sportujete? V areálu univerzity se nachází největší krytá sportovní plocha ve městě, kde si studenti můžou zahrát přes 30 druhů sportu, od volejbalu, basketbalu, zumby až po fitness. Čekání na výuku si můžete zkrátit v pěkném a zeleném parku, kde je připojení na wifi. V areálu univerzity je k dispozici také Ústřední knihovna, kde můžete najít studovnu s možností zapůjčení odborné literatury z oboru veterinární medicíny, hygieny a technologie potravin či welfare zvířat, jsou zde také počítačové učebny s připojením na internet. Dále studenti mohou využít soukromé místnosti na učení nebo relax zónu. Studenti fakulty jsou podle možností univerzity ubytováni na vysokoškolských Kaunicových kolejích, kde je možnost stravování. Během roku se pořádají různé akce pro studenty jako je Vítání prváků, Univerzitní Majáles, Job fair a spoustu dalšího.

Více zde

Uplatnění absolventů

Chcete se stát odborníky v oblasti veterinární hygieny, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a veterinární medicíny? Máte zájem o ekologii, welfare a ochranu zvířat? Nebo se chcete podívat pod pokličku gastronomie v našem nejmladším studijním programu Zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin v gastronomii? Více informací o studiua

jak se můžete uplatnit najdete ZDE

TEXT