Rádi bychom vás pozvali na online letní školu "Animal Welfare, Veterinary Ethics and Law and Communications Skills”, která se bude konat 28. – 30. září 2021, účast pro vybrané zájemce z řad studentů obou našich veterinárních fakult je zdarma (počet účastníků z každé fakulty je omezený).

We are happy to inform you that the VetNEST Summer School is scheduled to be held on 28 – 30 September 2021.
Because we want to continue the contribution to the teaching on animal welfare, veterinary ethics and law, and having in mind the safety of participants during the pandemic with Covid-19, the Summer School is coming back this year as an ONLINE EVENT.
Hopefully, we would be able to return to our normal and regular practice of organizing the summer school in person from next year.
For now, please scroll down for preview information of the upcoming VetNEST Summer School 2021.
 
Stay safe and follow us on our here on our Website and Facebook profile (https://www.facebook.com/vetnest.summerschool) and lookout for further information.

 
Best regards,
The VetNEST Team

https://fvm.ukim.edu.mk/vetnest-summerschool/vetnest-summerschool-2021-online/Perfektní zázemí

Rádi se bavíte a sportujete? V areálu univerzity se nachází největší krytá sportovní plocha ve městě, kde si studenti můžou zahrát přes 30 druhů sportu, od volejbalu, basketbalu, zumby až po fitness. Čekání na výuku si můžete zkrátit v pěkném a zeleném parku, kde je připojení na wifi. V areálu univerzity je k dispozici také Ústřední knihovna, kde můžete najít studovnu s možností zapůjčení odborné literatury z oboru veterinární medicíny, hygieny a technologie potravin či welfare zvířat, jsou zde také počítačové učebny s připojením na internet. Dále studenti mohou využít soukromé místnosti na učení nebo relax zónu. Studenti fakulty jsou podle možností univerzity ubytováni na vysokoškolských Kaunicových kolejích, kde je možnost stravování. Během roku se pořádají různé akce pro studenty jako je Vítání prváků, Univerzitní Majáles, Job fair a spoustu dalšího.

Více zde

Uplatnění absolventů

Chcete se stát odborníky v oblasti veterinární hygieny, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a veterinární medicíny? Máte zájem o ekologii, welfare a ochranu zvířat? Nebo se chcete podívat pod pokličku gastronomie v našem nejmladším studijním programu Zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin v gastronomii? Více informací o studiua

jak se můžete uplatnit najdete ZDE

TEXT