Studenti, pojďte si zasoutěžit o nejlepší závěrečnou práci a vyhrajte publikaci své práce pod hlavičkou Národního zemědělského muzea.

Milí studenti, Národní zemědělské muzeum v Praze ve spolupráci s Českou akademií zemědělských věd, vyhlásilo nový ročník soutěže Věda pro zemi o nejlepší bakalářskou, diplomovou a doktorskou práci na téma související se zemědělstvím. 

Soutěžit můžete v těchto tématech:

  1. Tradiční rybolov a akvakultura
  2. Běžné i netradiční obiloviny
  3. Zemědělství, rostlinná, živočišná výroba
  4. Lesnictví, myslivost aj.

Plakátek ZDE.

Více informací naleznete na webu www.vedaprozemi.cz

 

 Perfektní zázemí

Rádi se bavíte a sportujete? V areálu univerzity se nachází největší krytá sportovní plocha ve městě, kde si studenti můžou zahrát přes 30 druhů sportu, od volejbalu, basketbalu, zumby až po fitness. Čekání na výuku si můžete zkrátit v pěkném a zeleném parku, kde je připojení na wifi. V areálu univerzity je k dispozici také Ústřední knihovna, kde můžete najít studovnu s možností zapůjčení odborné literatury z oboru veterinární medicíny, hygieny a technologie potravin či welfare zvířat, jsou zde také počítačové učebny s připojením na internet. Dále studenti mohou využít soukromé místnosti na učení nebo relax zónu. Studenti fakulty jsou podle možností univerzity ubytováni na vysokoškolských Kaunicových kolejích, kde je možnost stravování. Během roku se pořádají různé akce pro studenty jako je Vítání prváků, Univerzitní Majáles, Job fair a spoustu dalšího.

Více zde

Uplatnění absolventů

Chcete se stát odborníky v oblasti veterinární hygieny, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a veterinární medicíny? Máte zájem o ekologii, welfare a ochranu zvířat? Nebo se chcete podívat pod pokličku gastronomie v našem nejmladším studijním programu Zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin v gastronomii? Více informací o studiua

jak se můžete uplatnit najdete ZDE

TEXT