Nabídka pracovních míst na VFU Brno a pro absolventy VFU Brno

 

Nabídka pracovních míst pro absolventy FVHE VFU Brno

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY:

prozatím nejsou

 

 

Starší nabídky:

 

  • Oxoid CZ s.r.o. (součást Thermo Fisher Scientific), dodavatel mikrobiologických diagnostik, divize Mikrobiologie hledá asistenta(ku) marketingu a obchodu v oboru mikrobiologie. Požadavky: SŠ, VOŠ i VŠ (bakalářské nebo magisterské studium) přírodovědného resp. zdravotnického zaměření, nejlépe mikrobiologie (příp. hygiena potravin, biochemie, biologie), výborná znalost angličtiny, pokročilá znalost práce s PC: MS Office (zejm. Excel, PowerPoint, Word), schopnost práce v týmu i samostatnost, organizační schopnosti, praxe v mikrobiologické (biochemické) laboratoři vítána - bližší informace - (6.2.2017)
  • DAIRY 4 FUN s.r.o. (rozvíjející se společnost zabývající se výrobou a zpracováním potravinářských produktů na bázi mléka, sušeného mléka či jogurtů) hledá nové zaměstnance na pozice: technolog při zpracování mléka, manažer kvality, manažer řízení jakosti a bezpečnosti potravin, manažer výroby mléčných desertů. Provozovna Bílov (cca 25 km od Ostravy). Kontakt viz letáček (21.7.2016)
  • Společnost Eville & Jones hledá veterináře se zájmem pracovat v Anglii na pozici "Meat Inspector". Nástup možný ihned, potřebné zaškolení poskytnuto. Požadavky: komunikativní znalost Aj, odpovědnost, spolehlivost, ŘP skup. B. Více info viz letáček nebo na www.eandj.co.uk. Svá CV zasílejte na adresu recruitment@eandj.co.uk (18.7.2016)
  • Nabídka zaměstnání - REFERENT KVALITY ve firmě DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY, další informace -zde- (14.6.2016)
  • Firma AnLab s.r.o.  přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici pracovníka v PCR laboratoři, více - zde - (18.5.2016)
  • Vinselekt Michlovský a.s. – pozice manažer kvality (pro absolventy studijního programu Bezpečnost a kvalita potravin). Manažer kvality zabezpečuje kontrolu vstupních surovin (zejména hrozny) a především hotových výrobků: laboratorní analýza (sudová vína, lahvová jakostní a přívlastková vína, nealkoholická vína, sekty, perlivá vína a mošty), pracuje v součinnosti s kontrolními orgány jako je SZPI, KEZ o.p.s., ČIŽP a zabezpečuje součinnost při auditech ISO 9001, HACCP a Tesco standardu. Manažer kvality rovněž udržuje metrologický řád (zajištění kalibrace měřidel), a dále součinnost s externími pracovníky v oblasti DDD a ekologie. Požadavky: dokončené vysokoškolské vzdělání (Bc. nebo Mgr.), znalost a dobrá orientace v legislativě a mezinárodně uznávaných standardech pro bezpečnost potravin. Praxe v oboru vinařství a znalost vinařské legislativy výhodou. Orientace v analytické laboratoři. Nutná dobrá znalost MS Office, především Excel, komunikativní znalost anglického jazyka. V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis Mgr. Simoně Sedláčkové, Ph.D. na e-mailovou adresu sedlackovas@michlovsky.com (4.4.2016)