Pro ty z vás, kteří jste si nestihli podat přihlášku, je tu jedinečná šance. Veterinární ochrana veřejného zdraví. Podejte si k nám přihlášku a staňte se asistentem úředního veterinárního lékaře. Přihlášky již od 30. května.

Vážení uchazeči o studium,

od září 2022 pro vás otevíráme nový bakalářský a navazující magisterský studijní program Veterinární ochrana veřejného zdraví.

Akreditace byla úspěšně schválena a E-přihlášky jsou spuštěny.

Absolventi získají odborné znalosti a dovednosti v oblastech významných pro výkon činností úředního veterinárního asistenta, odborného pracovníka v potravinářských podnicích a v laboratořích zaměřených zejména na analýzy spojené s bezpečností a kvalitou potravin.

Absolventi se uplatní na pozici úředního veterinárního asistenta, při dozorové činnosti orgánů státní správy, v potravinářských provozech a laboratořích.

Získáte titul Bc. nebo Mgr.

Tvorba bakalářské studijního programu Veterinární ochrana veřejného zdraví je financována Evropskou unií – NextGenerationEU.

Více informací ZDE.Perfektní zázemí

Rádi se bavíte a sportujete? V areálu univerzity se nachází největší krytá sportovní plocha ve městě, kde si studenti můžou zahrát přes 30 druhů sportu, od volejbalu, basketbalu, zumby až po fitness. Čekání na výuku si můžete zkrátit v pěkném a zeleném parku, kde je připojení na wifi. V areálu univerzity je k dispozici také Ústřední knihovna, kde můžete najít studovnu s možností zapůjčení odborné literatury z oboru veterinární medicíny, hygieny a technologie potravin či welfare zvířat, jsou zde také počítačové učebny s připojením na internet. Dále studenti mohou využít soukromé místnosti na učení nebo relax zónu. Studenti fakulty jsou podle možností univerzity ubytováni na vysokoškolských Kaunicových kolejích, kde je možnost stravování. Během roku se pořádají různé akce pro studenty jako je Vítání prváků, Univerzitní Majáles, Job fair a spoustu dalšího.

Více zde

Uplatnění absolventů

Chcete se stát odborníky v oblasti veterinární hygieny, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a veterinární medicíny? Máte zájem o ekologii, welfare a ochranu zvířat? Nebo se chcete podívat pod pokličku gastronomie v našem nejmladším studijním programu Zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin v gastronomii? Více informací o studiua

jak se můžete uplatnit najdete ZDE

TEXT