Nový studijní program Veterinární ochrana veřejného zdraví (Bc., nav. Mgr.) se bude otevírat v září a přihlášky jsou spuštěny do 15. 8. (Bc.) a do 2.9. (nav. Mgr.) !!! Studijní plány zde!!!

2. kolo přijímacího řízení je spuštěno, přihlašovat se můžete do 15.8. do těchto programů: 

Bakalářský studijní program Bezpečnost a kvalita potravin a Zdravotní nezávadnost a kvalita potravin v gastronomii

Navazující magisterský stud. program Ochrana zvířat a welfare a Bezpečnost a kvalita potravin

Pozor změna, za přihlášku do přijímacího řízení pouze 300 Kč a do bakalářských a Nav. Mgr. studijních programů se nedělají přijímací zkoušky.

Podívejte se na Fakultní videoPerfektní zázemí

Rádi se bavíte a sportujete? V areálu univerzity se nachází největší krytá sportovní plocha ve městě, kde si studenti můžou zahrát přes 30 druhů sportu, od volejbalu, basketbalu, zumby až po fitness. Čekání na výuku si můžete zkrátit v pěkném a zeleném parku, kde je připojení na wifi. V areálu univerzity je k dispozici také Ústřední knihovna, kde můžete najít studovnu s možností zapůjčení odborné literatury z oboru veterinární medicíny, hygieny a technologie potravin či welfare zvířat, jsou zde také počítačové učebny s připojením na internet. Dále studenti mohou využít soukromé místnosti na učení nebo relax zónu. Studenti fakulty jsou podle možností univerzity ubytováni na vysokoškolských Kaunicových kolejích, kde je možnost stravování. Během roku se pořádají různé akce pro studenty jako je Vítání prváků, Univerzitní Majáles, Job fair a spoustu dalšího.

Více zde

Uplatnění absolventů

Chcete se stát odborníky v oblasti veterinární hygieny, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a veterinární medicíny? Máte zájem o ekologii, welfare a ochranu zvířat? Nebo se chcete podívat pod pokličku gastronomie v našem nejmladším studijním programu Zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin v gastronomii? Více informací o studiua

jak se můžete uplatnit najdete ZDE

TEXT